Produkcja sadzeniaków na sezon 2018

Produkcja sadzeniaków na sezon 2018Sadzenie sadzeniaków na sezon 2018 w pełni. Jeśli ktoś z naszych klientów chciałby już w tej chwili zamówić sadzeniaki na wiosnę 2018 serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zaproszenie - Agrotech w Kielcach

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy Agrico na Targach Agrotech w Kielcach w dniach 17-19 marca. 

Targi Fruitlogistica w Berlinie

Targi Fruitlogistica w BerlinieBardzo serdecznie dziękujemy wszystkim klientom z Polski i ze świata, którzy odwiedzili stoisko firmy Agrico podczas targów Fruitlogistica w Berlinie.

AGRICO absolutnym liderem – całe podium dla odmian Agrico

Nowoczesna Uprawa nr 1 ze stycznia 2017 r.Według badań COBORU w Słupi wielkiej w sezonie 2015/2016 wśród odmian bardzo wczesnych, których zbiór był przeprowadzany po 40 dniach od pełni wschodów trzy pierwsze miejsca pod względem najwyższych plonów ogólnych i handlowych uzyskały odmiany AGRICO – Arielle, Riviera i Impala.

Targi Fruit Logistica 2017 – Berlin

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów z Polski na stoisko firmy Agrico na targach Fruit Logistica w Berlinie w dniach 8 – 10 lutego 2017 r.

AGRICO Variety & Seedling Show 2016

10 i 11 listopada w AGRICO Research w Bant w Holandii odbyły się kolejne Dni Otwarte firmy AGRICO dla Klientów z całego Świata.

Dzień Ziemniaka 2016

Dzień ZiemniakaW dniu 4 września 2016 w gospodarstwie rolnym Pana Łukasza Nowakowskiego firma Agrico Polska, przy współudziale firm Agrarada oraz Yara Polska, zorganizowała Dzień Ziemniaka.

 

Media o nas

W październikowym wydaniu miesięcznika Warzywa ukazał się obszerny artykuł na temat organizowanego przez firmę Agrico Polska Dnia Ziemniaka. Impreza odbyła się 4 września na polach Pana Łukasza Nowakowskiego w miejscowości Dębicz (Wielkopolska).

Podkategorie